Biri ADSL // internet

<< Geri DönBiRi ADSL  Artık ihtiyacın olan iletişim ve eğlence keyfini sana yaşatabilecek BiRi var. İnternet ve telefon hizmetini biraraya getiren BiRi ADSL’de, farklı hız ve kotalı tarifelerin esnekliği ve güvenliği, şehiriçi dahil tüm telefon görüşmelerinin ekonomik ve avantajlı fiyatlarıyla birleşti. Ortaya seni dijital iletişim ve eğlence dünyasının kalbine götürecek yeni bir hizmet paketi çıktı. Koç.net güvencesiye yapılandırılan BiRi ADSL, avantajlı ve farklı seçenekleriyle iletişimin yeni alternatifi.

BiRi ADSL, hem iş hem de eğlence için ihtiyaç duyduğunuz kesintisiz internet erişimini sağlayan bir hizmet  paketidir. Koç.net'in kendi altyapısı üzerinden sunduğu, ihtiyaçlarınıza göre seçebileceğiniz farklı hız ve kota alternatifleriyle artık dijital eğlencenin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Artık siz de seçtiğiniz BiRi paketi sayesinde evinizde veya işyerinizde ekonomik ve güvenli iletişim deneyimini yaşayabilirsiniz.

Biri Adsl Kampanya ve Tarifeleri

Biri Adsl kampanyalarını kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda şekillendirerek geniş bir yelpazede kampanya ve tarife seçenekleri sunmaktadır. Şu an geçerli olan avantajlı Biri Adsl kampanyaları, Hesaplı Biri, Özgür Biri, Bilgisayarlı Biri kampanyalarıdır.


Adres : Sırakapılar Mah.493 Sk.Gözde Pasajı No:6 (Atatürk Parkı Yanı) Denizli   Telefon : 0 258 241 26 61  Fax : 0 258 264 12 61