Sunucu Kurulumu & Bakımı

<< Geri Dön

Sunucu yani ana bilgisayar, üzerinde tüm bilgilerin saklandığı ve genellikle diğer bilgisayarlara oranla daha hızlı ve kapasitesi yüksek bilgisayardır. Sadece Donanım olarak değil üzerinde çalışan yazılımlar olarak ta yönetici durumunda olan, bilgileri paylaştıran ve kullanıcılara sunan bilgisayardır. Bu kadar önemli bir donanımın iyi ve etkin çalışması şarttır. Sunucu üstünde çalışan DNS, DHTP, Faks Servisi, Active Directory gibi uygulamalar uzman kadromuz tarafından kurulup, belirli aralıklarla bakımı yapılarak sorunsuz çalışması sağlanır.

Uygulamaların üzerinde çalıştığı sistemlerde, kurulumunun doğru yapılması, yamaların zamanında uygulanması, sistemlerin etkin kullanımı için gereklidir. Planlı bakım hem güvenlik, hem de performans açısından, sistemlerin verimliğini arttır.

»       Sunucu işletim sistemleri,  güvenlik yazılımları ve  antivirüs yazılımlarının kurulması,
»       Kurulan sunucuların farklı platformlar ile entegrasyonu,
»       Sunucu üzerinde yük ve yetki paylaşımı, güvenlik ve kullanıcı profillerinin yapılandırılması,
»
       Müşteri gereksinimleri dogrultusunda yeni sistemleri veya mevcut sistemleri en uygun ve performaslı şekilde konfigüre etmek amacımızdır.

Adres : Sırakapılar Mah.493 Sk.Gözde Pasajı No:6 (Atatürk Parkı Yanı) Denizli   Telefon : 0 258 241 26 61  Fax : 0 258 264 12 61